Állásajánlat

Ha megnyíló pozíciónk valamelyike felkeltette érdeklődését, akkor önéletrajzát várjuk a karrier(kukac)javipa(pont)hu email címre.

Nyomdánk az alábbi munkakörben állást hirdet:

Beszerző - anyaggazdálkodó

Feladatok:
  • Alap- és segédanyag rendelések lebonyolítása, nyomonkövetése,
  • Beszállítókkal való kapcsolattartás;
  • Készlet előrejelzések készítése a kereskedelmi osztálytól kapott adatok és előrejelzések alapján;
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal és üzleti partnerekkel;
  • Költséghatékony készletkezelés: a készletszintek folyamatos figyelése, eltérések elemzése és kezelése, és az elfekvő készletek kezelése;
  • Javaslattétel a készletmozgásokhoz kapcsolódó folyamatok fejlesztésére, szabályozására;
  • Termelési és logisztikai adatok gyűjtése, adatok karbantartása a vállalatirányítási rendszerben;
  • Riportok és kimutatások készítése a vállalat vezetése felé
 Elvárások:
  • Minimum középiskolai végzettség (érettségi)
  • Minimum 2 éves anyaggazdálkodás területen szerzett tapasztalat
  • Készletgazdálkodási folyamatok ismerete
  • Folyékony angol és magyar nyelvtudás
  • Erős kommunikációs képességek
  • Rugalmasság
  • Döntéshozatal képesség
  Amit a cég kínál:
  • Teljes munkaidő
  • Stabil háttér
  • Tanulási, fejlődési lehetőségek
  • Bérezés megegyezés szerint